Współpraca

Dla studentów

Opportunity Institute for Foreign Affairs zaprasza do współpracy studentów chętnych do zdobycia doświadczenia w pracy dla organizacji pozarządowej. Praktyki w Instytucie są otwarte dla studentów w każdym wieku i na każdym roku studiów. Mile widziane jest zainteresowanie naukami politycznymi, bezpieczeństwem, polityką zagraniczną, rozwojem gospodarczym itd. 

Dla młodych naukowców

Opportunity Institute for Foreign Affairs stawia na współpracę i promocję młodych ekspertów, do których kieruje inicjatywę Young Experts Day w ramach Konferencji THREE SEAS ONE OPPORTUNITY. Angażujemy młodych naukowców w prace analityczne prowadzone w Instytucie we współpracy z uznanymi w danej dziedzinie ekspertami. Instytut jest często tym miejscem, w którym młodzi naukowcy po raz pierwszy publikują swoje prace lub z ramienia Instytutu biorą udział w konferencjach eksperckich i naukowych. 

Dla ekspertów

Instytut posiada stałe grono eksperckie, ale jest otwarty na nowe osoby pełne inicjatywy oraz chęci do dalszego rozwoju. Aby zostać ekspertem Opportunity, skontaktuj się z nami.

Zostań partnerem The Opportunity

Jeżeli Twojej organizacji również zależy na 

  • informowaniu, edukowaniu i upowszechnianiu świadomości obywatelskiej i wartości demokratycznych oraz praw człowieka, 
  • popularyzacji wiedzy i nauki, 
  • upowszechnianiu, kształtowaniu, wzmacnianiu, rozwijaniu międzynarodowej współpracy w zakresie polityki, gospodarki, prawa i wymiany kulturalnej


z przyjemnością podejmiemy z Tobą współpracę. 

Zostań partnerem raportu The Opportunity

Priorytetowym zadaniem Instytutu jest przygotowanie rekomendacji dla sektora państwowego i prywatnego ze szczególnym uwzględnieniem kontekstu politycznego, gospodarczego, społecznego oraz szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

Zostań partnerem raportu The Opportunity

Opportunity Institute for Foreign Affairs jest jednym z pomysłodawców oraz organizatorów Konferencji THREE SEAS ONE OPPORTUNITY oraz Festiwalu Książki Geopolitycznej. Do tej pory zaufało nam szereg instytucji i podmiotów gospodarczych oraz trzeciego sektora. 

Opportunity Institute for Foreign Affairs współpracuje z ośrodkami badawczymi w kraju i zagranicą, m.in. z Instytutem Prawa Wschodniego im. Gabriela Szerszeniewicza oraz European Resilience Initiative Centre w Berlinie.

Partnerzy