Aktywnie poszukujemy zarówno doświadczonych, jak i wschodzących talentów eksperckich w różnych dziedzinach związanych z analizą polityki zagranicznej.

Osoby te wniosą do naszych projektów świeże spojrzenie, innowacyjne pomysły, a przede wszystkim wkład merytoryczny.

Jesteś studentem?
Sprawdź nasz program mentoringowy!

Jesteś doświadczonym ekspertem?
Instytut posiada stałe grono eksperckie, ale jest otwarty na nowe osoby pełne inicjatywy oraz chęci do dalszego rozwoju. Podziel się z nami swoją ekspertyzą i zostań naszym Fellow Expert albo mentorem dla studentów!

Jesteś młodym naukowcem?
Stawiamy na współpracę i promocję młodych ekspertów, do których kierujemy inicjatywę Young Experts Day w ramach Konferencji THREE SEAS ONE PPORTUNITY. Angażujemy młodych naukowców w prace analityczne prowadzone w Instytucie we współpracy z uznanymi w danej dziedzinie ekspertami. Instytut jest często tym miejscem, w którym młodzi naukowcy po raz pierwszy publikują swoje prace lub z ramienia Instytutu biorą udział w konferencjach eksperckich i naukowych.

Chcesz zostać partnerem The Opportunity?
Jeżeli Twojej organizacji również zależy na informowaniu, edukowaniu i upowszechnianiu świadomości obywatelskiej i wartości demokratycznych oraz praw człowieka, popularyzacji wiedzy i nauki, upowszechnianiu, kształtowaniu, wzmacnianiu, rozwijaniu międzynarodowej współpracy w zakresie polityki, gospodarki, prawa i wymiany kulturalnej z przyjemnością podejmiemy z Tobą współpracę. Zorganizujmy wspólnie konferencję lub napiszmy raport!

FORMULARZ KONTAKTOWY

    * Pole wymagane